OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER WHEY ISOLATE 94

Syrovátkový protein je dnes nejoblíbenějším zdrojem bílkovin. Syrovátka je přirozeně derivována z mléka a má nejvyšší biologickou hodnotu. Syrovátkový protein je považován za vysoce kvalitní zdroj bílkovin, protože obsahuje koncentraci všech devíti esenciálních aminokyselin, které tělo nemůže samo syntetizovat a tudíž je musí získat ze stravy. Z těchto důvodů se syrovátkový protein běžně používá pro budování svalové hmoty.

*bez laktózy *bez lepku

Specifikace

WHEY PROTEIN ISOLATE 94 850g
(34-42 porcí)

Sponser WHEY ISOLATE 94 je "nejčistší" ze všech proteinových produktů. Jeho výrobní proces CFM odstraňuje laktózu (mléčný cukr) a tuk, což vede k finálnímu produktu bez laktózy s velmi vysokým obsahem bílkovin (90%). Navíc obsahuje přirozeně vysoký podíl BCAA. Vysoce kvalitní protein podporuje budování svalů a je vhodný i při redukci hmotnosti. Je také vhodný pro aktivní lidi a rekonvalescenty, kdy tělo potřebuje vyšší příjem bílkovin.

Výrobní proces pomocí cross- flow- mikrofiltrace (CFM) zaručuje nejvyšší možnou kvalitu bílkovin. Na rozdíl od tradiční výrobní se zachovávají cenné bílkovinné frakce (včetně laktoferinu, glyko-makro-peptidů, peptidové fragmenty). CFM metoda umožňuje maximální koncentraci bílkovinných komponentů. Tuky a nežádoucí nečistoty jsou omezeny na minimum. Vysoká biologická hodnota, šetrný a přirozený výrobní proces (CFM) podtrhují naše standardy kvality.

Syrovátkový izolát patří mezi nejkvalitnější proteinové prášky, které jsou na trhu. Jeho čistá prášková forma dosahuje až 90% bílkovin s minimálním množstvím (<1%) tuku a sacharidů. Vhodný i pro sportovce, kteří trpí intolerancí na laktózu.

Podle údajů WHO v současné době trpí nesnášenlivostí laktózy asi 25% evropské populace. Kdokoli, kdo reaguje na laktózu nadýmáním a bolestmi břicha, může snadno konzumovat bezlaktózový WHEY ISOLATE 94. To platí také pro produkt PREMIUM WHEY HYDRO.

Výhody:
• bez laktózy
• nejlepší kvalita bílkovin na základě cross-flow mikrofiltrace
• vysoký obsah esenciálních aminokyselin, zejména BCAA
• téměř bez tuku, velmi nízký obsah sacharidů
• dobrá rozpustnost
• příprava možná s mlékem i vodou

Aplikace:
Užívejte pro budování a ochranu svalové hmoty zhruba 30-60 minut před výkonem a do 30 minut po něm.
2 odměrky (cca. 20 g) + cca 200 ml mléka. Při přípravě se 150 ml vody přidejte 2,5 odměrky (cca. 25 g) prášku.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré a vyvážení stravy.

PŘÍCHUŤE:
Vanilla (vanilka), Chocolate (čokoláda), Banana (banán), Caffe Latte, Neutral (bez příchutě)

Zvolte si variantu:

Cena od 720,00 Kč