OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER ULTRA PRO

NOVINKA

SPONSER ULTRA PRO 45g

Ultra Pro řeší dostatečný příjem energie ve formě proteinu pro vysoce vytrvalostní zátěž. (proteinový nápoj s kokosovou příchutí)

Specifikace

Sponser ULTRA PRO řeší výzvu je stravování pro dlouhodobou výdrž na tzv. Ultra vzdálenosti. Délka funkčnosti a požadavky na toleranci obvykle znamenají, že se pozornost soustředí hlavně na sacharidy, které máme k dispozici v různých formách. Během delší zátěže je však příjem bílkovin stává a stále důležitějším.

Ultra Pro s příjemnou kokosovou chutí umožňuje dostatečný, snadno stravitelný přísun bílkovin během dlouhodobé vytrvalostní zátěže. Ideální pro použití na "ultra akcích" (dlouhé běhy, jízda na kole, celodenní trekking) nebo během tréninkových vícedenních táborů a akcí.

Kromě bílkovin a sacharidů je Ultra Pro obohaceno o nukleotidy, vitamíny a minerály a také o aminokyselinu L-glutamin.

  • Bez umělých barviv a sladidel
  • Bez lepku a laktózy

Použití:

Kromě jiných jídel si vezměte jednu porci každé 3-4 hodiny.

Příprava:

Obsah sáčku (45 g) se rozpustí v přibližně 150 ml vody.

Složení : Syrovátkový proteinový izolát 40%, sacharóza, organická směs zrn 9% (ovesné otruby, amarant, quinoa, pohanka, proso), hydrolyzáty škrobu 8% (vosková kukuřice, rýže), kokosové mléko v prášku 7%, hydrolyzovaný kasein 4% (PeptoPro), prášek olivového oleje 3 %, L-glutamin 2%, 5 minerálních solí (laktát hořečnatý, laktát zinečnatý, nutriční kvasnice obsahující selen a chrom, mangan glukonát), termolyzované nutriční kvasnice a kvasnicový extrakt, frukto-oligosacharidy, 13 vitamínů (kyselina askorbová, amid kyseliny nikotinové, alfa-tokoferol-acetát, pantidothenylacetát vápenatý, chlorid Riboflavin, thiaminmononitrát, kyselina listová, retinylacetát, biotin, fytomenadion, cholekalciferol, kyanokobalamin).
125,00 Kč 130,00 Kč