OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER ULTRA COMPETITION DRINK 1000g Neutral

Sponser ULTRA COMPETITION je komplexní nutriční řešení určené zejména pro ultra dlouhé fyzicky namáhavé výkony (8-12 hodin). Komplexní hypotonický sportovní nápoj s nízkým glykemickým indexem.

*bez lepku, *bez laktózy , *vhodný pro vegany

Specifikace

ULTRA COMPETITION SPORTDRINK 1000g
(12-17 litrů nápoje)

Sponser ULTRA COMPETITION je komplexní nutriční řešení určené zejména pro ultra dlouhé fyzicky namáhavé výkony (8-12 hodin). Komplexní hypotonický sportovní nápoj na bázi kukuřičného škrobu a hydrolyzátu ječmenného škrobu (Vitargo®) poskytuje dlouhodobou energii a nízký glykemický index. Zvláště vhodný pro osoby, které trpí intolerancí fruktózy, protože ji neobsahuje ve volné formě. Navíc je ULTRA COMPETITION bez laktózy a kyselin (zásaditý) a může být individuálně namixován (do speciálního nápoje) díky své neutrální chuti.

VITARGO je patentovaný cukr, který v sobě ukrývá vlastnosti jednoduchých a komplexních sacharidů. Má 100x větší molekulovou hmotnost než maltodextrin. To má za následek velmi nízkou osmolalitu a 70% rychlejší uložení glykogenu ve svalech.

Vitargo je jedinečný zdroj energie, používaný mezi vrcholovými sportovci. Mezi benefity patří rychlé doplnění energie a zotavení po tréninku.

Sponser ULTRA COMPETITION je bez lepku, laktózy, isomaltulózy a bez fruktózy - všechny živiny, které by mohl být zodpovědné za trávící obtíže během sportovní aktivity. Vhodný zdroj energie při vytrvalostním sportu a zároveň zajištění hydratace a pitného režimu .

Výhody
•Nízký glykemický index, vhodné zejména pro dlouhé výkony vytrvalostního charakteru
•Možnost individuálního dávkování, možnost použití jako koncentrát (tekutý gel) nebo sportovní nápoj.
•Zásaditý, bez kyselin a přidané fruktózy
•Bez umělých barviv a sladidel
•Bez laktózy a lepku
•Jemná chuť, možnost individuálního dochucení

DOPORUČENÍ K UŽÍVÁNÍ:
60-100 g/l (3-5 měrných lžiček) prášku rozpusťte ve 1000 ml vody, vznikne sportovní nápoj s neutrální příchutí. Podle libosti lze ochutit, např. čajem, trochou sirupu nebo ovocnou šťávou.
Lze připravit také jako koncentrát (tekutý gel), podle potřeby energie až 60 g prášku do 300 ml vody, k užívání v doušcích každých 10-15 min (cca 300 ml/hod.). Při pocitu žízně doplňovat pitím vody.

750,00 Kč