OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER SWISS WHEY CONCENTRATE

novinka

SPONSER SWISS WHEY CONCENTRATE

Růst svalové hmoty

Syrovátkový koncentrát - prášek pro přípravu proteinového nápoje

SWISS WHEY CONCENTRATE od SPONSER je čistý koncentrát syrovátkové bílkoviny. Použitý protein je výhradně švýcarského původu a pochází z mléka pasoucích se krav. SWISS WHEY CONCENTRATE je ideální jako každodenní protein k pokrytí zvýšené denní potřeby bílkovin a podporuje nárůst a udržení svalové hmoty.

Tento produkt je ideální pro zákazníky, kteří hledají nejlepší poměr ceny a výkonu a spolehlivý zdroj kvalitních bílkovin.

Vyvinuto a vyráběno ve Švýcarsku.

Často je obtížné zcela pokrýt denní potřebu bílkovin běžnou stravou. Sportovci, aktivní lidé a zejména starší lidé mají zvýšenou denní potřebu bílkovin. Při dietě je také zapotřebí příjem většího množství bílkovin - jako obohacení diety nebo jako částečná náhrada jídla. SWISS WHEY CONCENTRATE je také spolehlivým produktem pro ty, kteří prostě nemají čas nebo chuť si ráno připravovat snídani.

Budování svalové hmoty vyžaduje odpovídající trénink, kalorickou rovnováhu a zvýšený příjem bílkovin (přibližně 2 g bílkovin z různých zdrojů/kg tělesné hmotnosti za den), zejména po tréninku.

Ve fázi zotavení z tréninku a při zotavování ze zranění nebo při nemocích tělo potřebuje větší množství bílkovin. Proteiny poskytují materiál potřebný k budování a obnově buněk a tkání v těle.

PŘÍCHUTĚ:

Vanilla (vanilka) Chocolate (čokoláda)

BENEFITY:

  • Čistý syrovátkový koncentrát ze švýcarského mléka od pasoucích se krav.
  • Kvalitní zdroj bílkovin.
  • Podporuje růst a udržování svalové hmoty.
  • Skvělý poměr cena:výkon.

NÁŠ TIP:

  • SWISS WHEY CONCENTRATE lze připravit jako chutný proteinový koktejl a je také vhodný pro ochucení přírodního jogurtu, müsli atd.
  • Ve srovnání s WHEY ISOLATE 94 nebo WHEY TRIPLE SOURCE PROTEIN má SWISS WHEY CONCENTRATE mírně nižší obsah bílkovin (73 % u vanilkové příchuti) kvůli odlišné výrobní technologii. V tomto bodě je třeba poznamenat, že pochybní výrobci někdy deklarují nerealisticky vysoké hladiny bílkovin u syrovátkových koncentrátů...

SLOŽENÍ:

PŘÍCHUŤ VANILLA: Syrovátkový proteinový koncentrát 95 %, aroma, emulgátor: slunečnicový lecitin, zahušťovadla (karboxymetylcelulóza, guarová guma), vanilkový extrakt 0,4 %, vanilkové lusky, sladidlo sukralóza.

Zvolte si variantu:

980,00 Kč 990,00 Kč