OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER RELAX & RECOVER 120g

novinka
SPONSER RELAX & RECOVER je speciální přípravek, který je vhodné užívat během období zvýšeného stresu. Zlepšuje náladu, kvalitu spánku a celkově zklidňuje, aniž by působil útlum.


Spánek a regenerace jsou klíčovými faktory, pokud jde o zdraví, výkon a pohodu. Tělo využívá denní klidovou fázi v noci speciálně k regeneraci centrálních funkcí ve svalových a nervových buňkách a také v hormonálním a imunitním systému.

Studie ukazují, že strava i jednotlivé živiny mohou ovlivnit kvalitu spánku a podporu regenerace. Vysoce kvalitní doplněk stravy RELAX & RECOVER proto obsahuje živiny, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a také k celkové pohodě. V tomto ohledu přípravek obsahuje klasické minerály jako hořčík, zinek a železo, dále další rostlinné složky z tradičního medicíny (ženšen) a také speciální mléčný protein (Lactium®) a L-tryptofan.

Vyvinuto a vyráběno ve Švýcarsku.

L-tryptofan

Esenciální aminokyselina je prekurzorem neurotransmiterů, které se podílí na rytmu spánku a bdění. Jeho užívání nevyvolává žádní nežádoucí účinky.

L-theanin (Suntheanine®)

Tato složka zeleného čaje tradičně spojovaná s uklidňujícím a relaxačním účinkem. Nezpůsobuje ospalost. Užívání Suntheanine může vést ke zlepšení kvality spánku, zlepšení výkonu při učení, zvýšení duševní bystrosti, podpoře koncentrace, snížení negativních vedlejších účinků kofeinu a k podpoře imunitního systému. Účinnost patentovaného extraktu Suntheanine® byla klinicky testována.

Extrakt ze šafránu (Saffr'Activ®)

U sekundárních rostlinných složek bylo prokázáno, že mají pozitivní vliv na kvalitu spánku a duševní svěžest. Saffr'Activ je inovativní značkový extrakt ze šafránu vyznačující se jedinečnou standardizací, s minimálním zaručeným obsahem 3 % krocinů a více než 2 % safranalu.

Lactium®

Speciální hydrolyzát mléčného proteinu obsahuje bioaktivní peptid s relaxačními vlastnostmi zvaný alfa-casozepin. Je hypoalergenní, jeho účinnost je potvrzena klinickými studiemi.

Fruktooligosacharidy

Působí ve střevě jako prebiotika. Jsou zdrojem živin pro přátelské střevní bakterie.

Hořčík

Podporuje normální funkci nervového systému.

Železo a hořčík

Pomáhají snižovat únavu a podporují normální energetický metabolismus.

Zinek

Chrání buňky před oxidativním stresem.

PŘÍCHUŤ:

Orange-Peach (pomeranč-broskev)

CHARAKTERISTIKA:

Zklidňuje, aniž by způsoboval útlum.

Pro kvalitní spánek.

Zlepšuje náladu.

Pomáhá tělu lépe regenerovat po výkonu.

Ideální v období zvýšeného stresu (např. před závody, během zkouškového období, při autoškole, před důležitou pracovní schůzkou atd.).

Uvolňuje vnitřní napětí.

Minerály a ženšen (adaptogen) pomáhají snižovat únovu a vyčerpání.

Není návykový.

NÁŠ TIP:

  • Tento produkt můžete užívat dlouhodobě. Pokud se ale chystáte na závody, kde potřebujete být maximálně soustředění, je nejlepší kombinovat SPONSER RELAX & RECOVER s produktem MENTAL FOCUS. Tuto kombinaci je vhodné užívat alespoň týden před závody.

SLOŽENÍ:

Frukto-oligosacharidy, citrát hořečnatý, příchutě, kyselina citrónová, hydrolyzát mléčné bílkoviny 5,3 %, L-tryptofan 3,5 %, extrakt ze zeleného čaje 3,2 % (obsahuje L-theanin), pyrofosforečnan železitý, extrakt z ženšenu 1 %, extrakt z šafránu 0,6 %, sladidlo sukralóza, glukonát zinečnatý. Bez laktózy.

1 190,00 Kč