OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER PROTEIN 50 BAR

Sponser PROTEIN BAR 50 je multi proteinová tyčinka z pěti proteinových složek, obsahuje vitamíny, minerály a vlákninu. Díky vysokému obsahu bílkovin (35 g na tyčinku) může nahradit proteinový koktejl a proto je zvláště vhodná jako zdroj bílkovin, který můžete mít kdykoliv po ruce.

Specifikace

PROTEIN 50 BAR 70g
(příchuť čokoláda)

Sponser PROTEIN BAR 50 je multi proteinová tyčinka z pěti proteinových složek, obsahuje také vitamíny, minerály a vlákninu. Díky vysokému obsahu bílkovin (35 g na tyčinku) může nahradit proteinový koktejl a proto je zvláště vhodná jako zdroj bílkovin po tréninku nebo jako svačinka, kterou můžete mít kdykoliv po ruce.
Tyčinka obsahuje pouze 4,2 g tuku a 0,5 g cukru na tyčinku.

Vitamíny obsažené v tyčince přispívají k normálnímu metabolismu proteinů a glykogenu (vitamín B6) a normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů (kyselina pantothenová). Chrom přispívá k udržení stabilní hladiny glukózy v krvi.

Výhody:
• pouze 1 g cukru v tyčince
• 50% proteinu
• velmi chutná
• téměř bez laktózy
• bez čokoládové polevy

Aplikace: Tyčinka je vhodná jako zdroj bílkovin. Díky rychle a pomalu dostupným zdrojům bílkovin může být tyčinka použita 1 až 2 hodiny před intenzivním výkonem/tréninkem nebo po výkonu/tréninku. Vhodné i jako alternativa večerní svačiny vydatné na proteiny.

Doporučená denní dávka jsou maximálně 2 tyčinky.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosahu dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré výživy a zdravého životního stylu.

PROTEIN 50 BAR 50 g
(příchuť lesní plody-vanilka)

Sponser PROTEIN BAR 50 je multi proteinová tyčinka z pěti proteinových složek, obsahuje vitamíny, minerály, polydextrózou a vysoký podíl vlákniny. Díky vysokému obsahu bílkovin (25 g na tyčinku) může nahradit proteinový koktejl a proto je zvláště vhodná jako zdroj bílkovin na cestách.
Tyčinka obsahuje pouze 3,7 g tuku a jen 1,6 g cukru! Obsahuje rovněž vitamíny, které přispívají k normálnímu metabolismu proteinů a glykogenu (vitamín B6) a normální syntéze a metabolismu steroidů (kyselina pantothenová). Chrom přispívá k udržování běžné úrovně glukózy v krvi.

Výhody:
• pouze 2 g aktivních sacharidů na tyčinku
• 50% proteinu
• vysoký podíl vlákniny
• velmi chutné
• téměř bez laktózy
• bez čokoládové polevy

Aplikace:
V hodné jako zdroj bílkovin v období, jejich zvýšené spotřeby nebo zvýšeného nedostatku v těle. Díky rychle a pomalu dostupnému spektru bílkovin, může být tyčinka použita 1 až 2 hodiny před nebo bezprostředně po intenzivním tréninku. Vhodné i jako večerní svačina vydatná na proteiny.
Doporučená denní dávka 2 tyčinky.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy.

Zvolte si variantu:

Cena od 64,00 Kč