SPONSER PROTEIN 34 BAR 50g LEMON-CHEESCAKE

Sponser PROTEIN BAR 34 je proteinová tyčinka se sacharidy a polevou z bílé čokolády. Obsahuje kvalitní bílkoviny z mléka a sóji. Díky vysokému obsahu bílkovin představuje alternativu tradičních proteinových a regeneračních koktejlů. Lze ji použít před, během i po tělesné aktivitě.

*bez lepku *bez umělých sladidel

Sponser PROTEIN BAR 34 v příchuti lemon cheesecake je dostupná pouze do vyprodání skladových zásob!

Specifikace

PROTEIN 34 BAR 50g LEMON-CHEESCAKE
(34%proteinu 32%sacharidů)

Sponser PROTEIN BAR 34 je vysoce kvalitní proteinová tyčinka s vyváženým obsahem sacharidů a proteinů s polevou z bílé čokolády. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny z mléka a sóji. Díky vysokému obsahu bílkovin představuje alternativu tradičních proteinových a regeneračních koktejlů. Lze ji použít před, během i po tělesné aktivitě.

Výhody:
• velmi kvalitní složení
• osvěžující s lahodnou chutí
• vysoký obsah bílkovin
• bez lepku a umělých sladidel


Aplikace:

Vhodné na podporu regenerace a udržení svalové hmoty po intenzivní fyzické zátěži. Také vhodné ke každodennímu užívání jako svačinka a preventivní ochrana svalové hmoty v průběhu tréninkového a závodního období s ohledem na individuální preference.

Doporučená denní dávka: 1-2 tyčinky/den

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosahu dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré výživy a zdravého životního stylu.

55,00 Kč
Please select variants first