SPONSER PROTEIN 34 BAR 40g BANANA

Sponser PROTEIN BAR 34 je vysoce kvalitní proteinová tyčinka se sacharidy a čokoládovou polevou. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny z mléka a sóji a je obohacená o 6 základních vitamínů jako například vitamín B6, který podporuje normální proteinový a energetický metabolismus. Tyčinka představuje alternativu tradičních proteinových a regeneračních koktejlů.

Specifikace

PROTEIN 34 BAR 40g Banán
(34%proteinu 38%sacharidů)

Sponser PROTEIN BAR 34 je vysoce kvalitní proteinová tyčinka se sacharidy a čokoládovou polevou. Obsahuje kvalitní bílkoviny z mléka a sóji a je obohacená o 6 základních vitamínů jako například vitamín B6, který podporuje normální proteinový a energetický metabolismus. Tyčinka představuje alternativu tradičních proteinových a regeneračních koktejlů.

Výhody:
• 6 základních vitamínů
• vysoký obsah proteinu (34 g/tyčinka)
• alternativa k proteinovým koktejlům

Aplikace:
Vhodné na podporu regenerace a zamezení ztráty svalové hmoty po intenzivní fyzické zátěži. Také vhodné ke každodennímu užívání jako svačinka a preventivní ochrana svalové hmoty v průběhu tréninkového a závodního období s ohledem na individuální preference.

Doporučená denní dávka: 1-2 tyčinky/den

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy.

54,00 Kč
Please select variants first