OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER POWER GUMS FRUITMIX

Sponser Power Gums jsou energetické gumové bonbóny pro sportovce s BCAA a taurinem a příchutí Cola. Slouží jako rychlý zdroj energie při sportovních aktivitách.

*bez lepku, *bez laktózy , *bez konzervantů

Specifikace


PŘÍCHUŤ FRUIT MIX

Jeden sáček Power Gums Fruit Mix obsahuje 60 g sacharidů (odpovídá obecně doporučovanému množství energie na 1 hodinu fyzické aktivity) a je obohacen o kofein, taurin, glukoronolakton a vitamíny.

Díky kofeinu bonbóny dodají energii a pomáhají vylepšit vytrvalostní výkon. Jedno balení s 10 kousky obsahuje 60 g sacharidů (bez glukózy). Balení (10 želatinových bonbónů) obsahuje 150 mg kofeinu, což můžeme přirovnat ke 2-3 šálkům kávy.

Taurin je derivát aminokyseliny cysteinu, který má výrazné antikatabolické účinky (omezuje rozpad svalové tkáně). Má důležitý efekt při odbourávání kyseliny mléčné z pracujících svalů, a tím pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Taurin zvyšuje výkon, podporuje činnost mozku a srdce a zlepšuje koncentraci. Podílí se na metabolizmu a trávení tuků a reguluje hladinu cholesterolu.

Glukuronolakton je sacharid, který se jinak přirozeně vyskytuje v lidském těle. Snižuje únavu, zlepšuje paměť a zvyšuje koncentraci. SPONSER POWER GUMS jsou také obohaceny o vitamíny skupiny B:

  • B2 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
  • B3 (niacin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci nervového systému.
  • B5 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
  • B6 přispívá k normální metabolizaci proteinů a glykogenu.
  • B12 přispívá ke správné tvorbě červených krvinek.

Doporučujeme bonbóny chránit před přímým sluncem a extrémním teplem. Vyvinuto a vyráběno ve Švýcarsku.

79,00 Kč