SPONSER OMEGA-3 PLUS

Sponser Omega-3 Plus je chutný rybí olej s vysokým obsahem Omega-3 mastných kyselin, zejména EPA, obohacen o vitamín D3 a s chutí přírodního citrónu bez rušivé chuti po rybách.

*bez lepku

Specifikace

SPONSER OMEGA-3 PLUS

Sponser Omega-3 Plus s vysokým obsahem Omega-3 mastných kyselin, zejména EPA, obohaceno o vitamín D3 a s osvěžující citrusovou příchuť bez nepříjemné chuti po rybách.

Tento rybí olej je získáván z kontrolovaného a certifikovaného rybolovu v severozápadních mořských oblastech. Obsahuje vyšší koncentraci DHA (kyselina dokosahexaenová) než konkurenční produkty. Jedinečná vysoká kvalita a svěžest je podpořena skutečností, že do produktu nejsou přidány žádné konzervanty.

EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA přispívají k normální činnosti srdce. DHA ovlivňuje také činnost mozku a zrak. Pozitivního účinku lze dosáhnout při pravidelném denním příjmu.
Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tucích a přispívá k normální svalové činnosti a ochraně imunitního systému.

Výhody:

  • koncentrovaný rybí olej s vyváženým poměrem EPA a DHA
  • vysoký obsah EPA a DHA, ideální pro sportovce i běžnou populaci, mládež a děti
  • jemná citronová chuť bez nepříjemného rybího zápachu
  • praktické denní dávkování 1-2 čajové lžičky
  • poskytuje 50% denní dávky vitamínu D3
  • bez konzervantů

Omega-3 Plus přináší následující zdravotní benefity

DHA a EPA - přispívají k udržení normální funkce srdce, normálního krevního tlaku a k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi

DHA - přispívá k udržení normální funkce mozku a normálního vidění

Vitamín D3 - přispívá k normální funkci imunitního systému (také u dětí)
- přispívá k udržení normální svalové funkce
- potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí
- přispívá k normální absorpci / využití vápníku a fosforu
- přispívá k udržení zdravých zubů a kostí
- pomáhá snižovat riziko pádu spojeného s posturální nestabilitou a svalovou slabostí. Padání je rizikovým faktorem zlomenin kostí u mužů a žen ve věku 60 let a starších.

Doporučené užívání:
1-2 čajové lžičky (5-10 ml) denně. 1 čajová lžička= cca. 5 ml Doporučená denní dávka 10 ml. Ideálně ráno nebo večer, nikoliv však krátce před fyzickým výkonem.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku 10 ml (těhotné a kojící ženy maximálně 2.5 ml/den). Uchovávejte mimo dosahu dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu.