OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER MUSCLE RELAX Box 4x30ml

Nekontrolované svalové křeče jsou častým problémem ve vytrvalostních a jiných sportech, způsobují pokles výkonnosti. Typickými důvody mohou být přetížení a dehydratace, většímu výdeji energie a ztrátě elektrolytů (potivost).

*bez lepku

Specifikace

MUSCLE RELAX Box 4x30ml

Nekontrolované svalové křeče jsou častým problémem ve vytrvalostních a jiných sportech, způsobují pokles výkonnosti. Typickými důvody mohou být přetížení a dehydratace, zejména při vysokých teplotách, většímu výdeji energie a ztrátě elektrolytů (potivost).

Na základě studií produkt MUSCLE RELAX od společnosti SPONSER eliminuje a redukuje nekontrolované svalové křeče a je vhodný pro akutní léčbu křečí nebo pro preventivní příjem. K dispozici v praktickém balení k okamžité konzumaci i v případě nouze.

Aplikace
Užijte 1-2 lahvičky před nebo během výkonu dle potřeby, pokud možno ústa proplachovat zhruba 10 sek. a potom teprve polknout. Před velmi intenzivními výkony užívejte preventivně několik dní před sportovní aktivitou.

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku, viz. tabulka nutričních hodnot. Není náhradou vyvážené a pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

330,00 Kč