OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER MENTAL FOCUS

Sponser MENTAL FOCUS je vysoce komplexní a funkční doplněk stravy s extraktem se zeleného čaje, fosfatidylserinem obohaceným o extrakt sojového lecithinu, 8 vitamíny, zinkem a koenzym Q10. To vše v připravených ampulích a kapslích.

*bez lepku

Specifikace

MENTAL FOCUS
(box 5x25ml+2 kapsle)

Sponser MENTAL FOCUS je vysoce komplexní a funkční doplněk stravy s extraktem se zeleného čaje, fosfatidylserinem obohaceným o extrakt sojového lecithinu, 8 vitamíny, zinkem a koenzym Q10. Ampule a kapsle jsou připravené i nadávkované k přímé konzumaci.

Vitamíny C, B2, B6, B12, kyselina listová a vitamín B3-niacin přispívají k redukci únavy a vyčerpání. Vitamíny B-komplexu jsou nezbytné pro zachování normální funkce centrálního nervového systému, hrají významnou roli při přenosu nervových podnětů. Koenzym Q10 hraje důležitou roli v energetickém metabolismu (obsaženo v přiložených kapslích).
Výhody:
• lepší výkon v kognitivní a duševní oblasti
• snadný příjem díky praktické ampuli s kapslemi
• vhodné pro sport, práci i studium

Aplikace
Užívejte 5 dnů před výkonem, každý den 1 ampuli + 2 kapsle. Poslední dávku v den výkonu 1-2 hodiny před jeho začátkem.

Využití
Produkt je doporučen například pro následujíc druhy sportů:
Střelecké sporty, lukostřelba, biatlon, skoky na lyžích, tanec, gymnastika, golf, curling, tenis, sportovní lezení, enduro, downhill, jezdectví, šachy,...

Velmi dobré zkušenosti máme se studenty ve zkouškovém období, kde jsou požadovány paměťové schopnosti, koncentrace a koordinace.

Upozornění
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou vyvážené a pestré stravy

390,00 Kč