OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER LIQUID ENERGY PLUS

Sponser LIQUID ENERGY PLUS je energetický gel s neutrální nebo citrón-cola příchutí. Jedna tuba (70 g) obsahuje 210 kcal čisté energie a 50 g sacharidů, sáček 35 g pak 25 g sacharidů. Produkt je vhodný pro vytrvalostní sportovce, kteří potřebují konstantní přísun energie.

Srovnání jednotlivých gelů od Sponser naleznete ve zjednodušeném grafu ve fotogalerii.

Specifikace

LIQUID ENERGY PLUS

Sponser LIQUID ENERGY PLUS je energetický gel značky Sponser s neutrální nebo citrón-cola příchutí. Jedna tuba (70 g) obsahuje 200 kcal čisté energie a 50 g sacharidů, sáček 35 g pak 25 g sacharidů. Produkt je vhodný pro vytrvalostní sportovce, kteří potřebují konstantní přísun energie. Nicméně je gel vhodný i pro silové a kolektivní sporty jako zdroj energie před a v průběhu sportovní aktivity.

Navíc gel obsahuje funkční složky - kofein a taurin (pouze varianta neutral). Jedna tuba 70 g obsahuje 50 mg kofeinu. Kofein zvyšuje koncentraci a pozornost, podporuje spalování tuků, zvyšuje sílu.

Výhody:
•pohodlná manipulace s opakovatelně uzavíratelnou tubou
•široké spektrum cukrů s různým GI (zajišťuje postupné uvolňování energie)
•teplotně stálý, může být použit za jakéhokoliv počasí
•velmi dobrá snášenlivost
•neutrální příchuť - bez jakýchkoliv umělých i přírodních ochucovadel

Aplikace:
Před začátkem výkonu 1/2 tuby nebo jeden sáček (35 g) a poté 1 tubu (70 g) anebo 2 sáčky (cca. 50 g sacharidů) za hodinu. Důkladně zapijte (min. 200 ml vody nebo sportovního nápoje). V průběhu aktivit delších než 3 hodiny, by měly být dávky zvýšeny podle individuálních potřeb.

DOSTUPNÁ BALENÍ:Tuba 70g
Sáček 35g

Zvolte si variantu:

Cena od 49,00 Kč