OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER LIQUID ENERGY BCAA

Sponser LIQUID ENERGY BCAA je energetický gel, který obsahuje kromě glukózy a fruktózy i BCAA a Taurin, současně je obohacen sodíkem a draslíkem.

*bez lepku * bez laktózy * bez konzervačních látek *vhodné pro vegany

Specifikace

LIQUID ENERGY BCAA 70g

BANANA - STRAWBERRY (banán-jahoda)

Sponser LIQUID ENERGY BCAA je energetický gel, který obsahuje kromě glukózy a fruktózy i BCAA (leucin, isoleucin, valin) a taurin, současně je obohacen sodíkem a draslíkem.

Aminokyseliny (BCAA) regenerují a chrání svalovou hmotu. Cílené doplňování BCCA přispívá k oddálení pocitu únavy díky stabilizaci poměru BCAA vůči tryptofanu. Tryptofan je klíčovou aminokyselinou při tvorbě hormonu serotoninu, který signalizuje únavu. Tryptofan a BCAA využívají stejný přenosový systém, který umožňuje jejich transport z krve do mozku. Díky zvýšené suplementaci BCAA dochází k menšímu prostupu tryptofanu do mozku a díky tomu k oddálení nástupu pocitu únavy.

Taurin reguluje hladinu tekutin ve svalech tím, že "natahuje" glukózu a aminokyseliny do svalových buněk. Jeho efekt lze přirovnat účinku inzulínu, tedy vlastně působí anabolicky, podporuje, zvětšuje a dává svalu sílu, ale bez snižování hladiny krevního cukru. Z hlediska výkonu i regenerace je důležitý i jeho efekt při snižování kyseliny mléčné, jako odpadového produktu, který vzniká při svalové práci.

Výhody:
• účinný gel s elektrolyty (70 mg draslíku v tubě)
• 500 mg BCAA
• 400 mg taurinu
• pohodlné dávkování a manipulace
• žádné konzervační látky, lepek, umělá sladidla

Aplikace:
Ideální během dlouhé a vytrvalostní aktivity. Konzumujte 1 tubu v průběhu hodiny intenzivní sportovní aktivity. Zapijte cca. 200 ml vody nebo sportovného nápoje.

Upozornění
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy.

79,00 Kč