OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER LACTOFERRIN 37g

Železo je vnímáno jako jeden z nejdůležitějších minerálů mezi sportovci, protože podporuje tvorbu červených krvinek a transport kyslíku. Optimální přívod kyslíku resp. využití kyslíku je rozhodující pro váš výkon.

*bez lepku

Specifikace

LACTOFERRIN 37g
(90 kapslí = 45 porcí)

Inovativní doplněk železa LACTOFERRIN od firmy SPONSER. Obohacen o vitamin C, který podporuje snadnější vstřebávání. Železo je součástí řady enzymů a také imunitního systému.

Obsahuje laktoferin (300 mg/doporučená denní dávka), protein vázající železo přirozeně se vyskytující v mléce, v kombinaci s mikronizovaným pyrofosfátem železa a vitamínem C. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, stejně jako k normálnímu přenosu kyslíku v těle. Železo přispívá také ke snižování únavy a vyčerpání.

Zvýšit dávky železa by měly těhotné a kojící ženy. Dále děti i dospívající junioři, neboť během růstu tělo potřebuje více železa.

Je důležité vědět: Nedostatek železa je jedním z nejběžnějších nedostatků živin. Mezi příznaky nedostatku železa patří mimo jiné anémie, únava a vyčerpání, které snižují váš výkon (mezi jinými se zvyšují tepové frekvence a hladiny laktátu).

Výhody:

  • Inovativní doplněk stravy s vysokou vstřebatelností železa
  • Maximální dávka mikronizovaného železa
  • Jednoduchý příjem (denní dávka = 2 kapsle)

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosahu dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré výživy a zdravého životního stylu.

1 030,00 Kč