OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER IMMUNO GUARD 10×4,1g

Sponser IMUNNO GUARD je přírodní, vegetariánský doplněk stravy určený ke stimulaci imunitního systému a ochraně před oxidačním stresem. Tento výrobek byl určen pro sportovce, ale díky svým vysoce kvalitním funkčním složkám je vhodný rovněž pro každodenní použití při práci nebo v období zvýšeného stresu. Může být použit preventivně nebo v akutních situacích (zvýšené riziko infekce)

Specifikace

IMMUNO GUARD
(box
10×4,1g- příchuť černý rybíz)

Sponser IMUNNO GUARD je přírodní, vegetariánský doplněk stravy určený ke stimulaci imunitního systému a ochraně před oxidačním stresem. Tento výrobek je vhodný pro sportovce, ale díky svým vysoce kvalitním funkčním složkám je rovněž vhodný pro každodenní použití při práci nebo v období zvýšeného stresu. Může být použit preventivně nebo při akutních stavech (zvýšené riziko infekce).

Immuno Guard je dodávaný jako nápojový prášek založený na funkčních, účinných látkách jako jsou nukleotidy, arabinogalaktan, laktoferrin, kvasinkové betaglukany, vitamíny, zinek a výtažky z kurkumy, rýže, černého pepře a olivových listů. Se sladidlem a příchutí černého rybízu.
Vitamíny C, D, B12, kyselina listová a zinek podporují normální funkci imunitního systému. Vitamíny C a E, stejně jako minerál zinek, pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem. Výtažky z rostlin obsahují cenné polyfenoly a enzymy.

Přehled aktivních složek IMMUNOGUARD:

Nukleotidy:
Nukleotidy jsou primární stavební bloky buněčné replikace (RNA a DNA), které hrají důležitou roli vždy, když je třeba vytvořit nové buňky.

Arabinogalaktany:
ResistAid® arabinogalaktany jsou rozpustná dietní vlákna s imunomodulačními vlastnostmi. Viry a bakteriální stresory tak mohou být lépe zničeny zvýšenou imunitou těla, zejména v horních dýchacích cestách.

Výtažek z kurkumy:
Kurkuma je po staletí považována za protizánětlivou a antimikrobiální. Přínosy pro zdraví spočívají ve vysoké koncentraci antioxidantů polyfenolů, zvaných kurkuminoidy. Kurkuma posiluje imunitní funkce jater, zmírňuje záněty i bolest.

Extrakt z Reishi:
Reishi je velmi širokospektrá, jedlá houba s protizánětlivými vlastnostmi. Reishi významně posiluje vitalitu, imunitní systém a odolnost. Reishi je často používaná při onkologických potížích, při únavových stavech (stres, sydrom vyhoření), reguluje cukr v krvi, harmonizuje krevní tlak.

Extrakt z olivových listů:
Olivové listy mají mnoho léčivých vlastností. Pro olivové listy je specifické použití v boji s různými infekcemi a bakteriemi.

Beta-glukany z kvasinek:
Beta-glukany jsou polysacharidy a vyskytují se přirozeně v kvasnicích a obilovinách. Beta-glukany z kvasinek mají mírně odlišnou chemickou strukturu než varianta zrna a liší se svým účinkem. Kvasinkové beta-glukany stimulují patogeny pro určitou obranyschopnost těla, čímž dochází k imunitní reakci organismu a může tak rychleji reagovat na skutečné patogeny. Studie u sportovců ukázala, že sportovci s 250 mg kvasinkových beta-glukanů denně trpěli respiračními infekcemi podstatně méně než placebo. Kromě toho byl účinek závislý na dávce, tj. čím větší je množství beta-glukanového extraktu, tím nižší je náchylnost k infekci.

Extrakt z černého pepře:
Černý pepř obsahuje přirozeně piperin, který je zodpovědný za typickou štiplavost. Piperin funguje jako "booster" biologické dostupnosti látek - zvyšuje účinnost látek. Při imunitní obraně má piperin antimikrobiální účinek. Zdá se také, že piperinin zlepšuje vstřebávání dalších živin, jako je kurkumin, a proto se piperin používá v doplňcích stravy.

Vitamíny a minerály:
Vitamíny C, D, B12, kyselina listová a zinek podporují normální funkci imunitního systému. Vitaminy C, E a zinek pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem. Kyselina listová a vitamin B12 hrají důležitou roli v procesu dělení buněk.

Návod k použití:
Výživový doplněk podporující normální funkci imunitního systému a chránící buňky před oxidativním stresem. Vezměte každý den 1 sáček produktu rozpuštěny ve 250 ml vody.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

750,00 Kč