OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER GUMS OF POWER 10 ks - Energetičtí gumídci s kofeinem

novinka

GUMS OF POWER - želé se zvýšeným obsahem kofeinu a vitamínů nejen pro e-sportovce a hráče her. Pro ty, co potřebují dlouhodobě zvýšenou pozornost a ultra rychlé reakce.

Intenzivní hry vyžadují nepřetržitou mentální výkonnost, ale i precizní jemnou motoriku. Pro udržení výkonu a pro zabránění energetickým propadům je důležitý nepřetržitý přísun energie. To platí pro fyzické, kognitivní i mentální výkonnostní faktory, jako jsou rychlé reakce, koncentrace, přesnost, pozornost a všeobecná bdělost.

GUMS OF POWER dodají energii, která je pro tělo rychle dostupná, navíc v chutné a lehce stravitelné formě. Tito gumídci jsou vhodní jako alternativa ke klasickým snackům a tyčinkám, snadno se dávkují.

Deset kousků gumídků je bohaceno o 150 mg kofeinu pro zlepšení pozornosti, bdělosti a koncentrace. Vitamíny B2, B6, B12 a niacin přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Kyselina pantotenová podporuje normální duševní výkonnost.

Obsahují glukuronolakton, což je sacharid, který se jinak přirozeně vyskytuje v lidském těle. Snižuje únavu, zlepšuje paměť a zvyšuje koncentraci.

Doporučujeme bonbóny chránit před přímým sluncem a extrémním teplem. Vyvinuto a výráběno ve Švýcarsku.

CHARAKTERISTIKA:

Chutné želatinové bonbóny - praktický zdroj energie, který můžete mít neustále po ruce.

Snadno stravitelné.

Obohacené o kofein, inositol a vitamíny pro zvýšení výkonu.

Bez umělých sladidel.

79,00 Kč