OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER CREATINE PYRUMAX CAPSULES 240g

Sponser CREATINE PYRUVAT je vysoce účinný suplement. Kreatin zvyšuje fyzický výkon zejména při krátkodobém, intenzivním výkonu.
Kreatin se ukládá ve svalech jako kreatinfosfát. Svalová kapacita se liší v závislosti na trénovanosti, svalové struktuře a přísunu kreatinu. Pokud jsou kapacity naplněné, má tělo k dispozici dostatečné energetické rezervy pro rychlostně-silové sporty. Sportovci profitují z větší výbušnosti, tím může být trénink tvrdší a rychlejší.

*bez lepku

Specifikace

CREATIN PYRUMAX 240g
(280 kapslí=40 denních porcí)

Sponser CREATINE PYRUMAX je vysoce účinný suplement. Kreatin zlepšuje tělesný výkon při opakované, krátkodobé, intenzivní zátěži (zátěže spurtem, silou a v intervalech). Používá se hlavně pro zásobování energií v anaerobních sportech a ve sportech, které vyžadují výbušné pohyby (např. sprint, plavání, veslování) nebo pro zvýšení síly a vybudování svalové hmoty. Svaly pracují efektivněji díky čemuž dochází ke zvýšení sportovního výkonu.
Pro pozitivní účinek jsou potřebné 3 g denně. Zvýšené doplňování kreatinu stupňuje energetické rezervy ve svalových buňkách, umožňuje intenzivnější trénink a tím podporuje přírůstek síly a svalů.

Perfektní složení Creatine Pyrumax je vhodné k doplnění výhod monohydrátu kreatinu. Zlepšená rozpustnost kreatinu pyruvátu umožňuje optimální vstřebatelnost. Hořčík přispívá k normální funkci svalů a podporuje normální syntézu bílkovin.

Výhody
• kreatin zvyšuje výkon při opakované, krátkodobé, intenzivní zátěži
• inovativní, třísložkové složení
• garantované certifikované složení a čistota

Aplikace
7 kapslí denně rozdělte na 2-3 porce a zapijte ideálně sacharidovým nápojem.

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí.Není náhradou vyvážené a pestré stravy.Není vhodné pro děti a mládež. Není určeno pro dlouhodobé použití. V důsledku užívání může dojít ke zvýšení tělesné hmotnosti.

1 290,00 Kč