OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER CASEIN 850g

Micelární kasein (mléčný, proteinový izolát), získaný cross-flow mikrofiltrací (CFM), v nejvyšší dostupné kvalitě přírodního proteinu. Přirozeně obsahuje vápník, fosfor a draslík. Proto se kasein jako sportovní výživa často používá před spaním jako tzv. "noční protein".

Specifikace

CASEIN 850g

Micelární kasein (mléčný proteinový izolát), získaný cross-flow mikrofiltrací (CFM), v nejvyšší dostupné kvalitě přírodního proteinu. Přirozeně obsahuje vápník, fosfor a draslík.

Kasein je nerozpustný mléčný protein a skládá se z několika různých proteinových druhů. Charakteristický je tím, že zůstává dlouho v žaludku a proto zajišťuje pomalé a dlouhotrvající uvolňování aminokyselin do krevního oběhu.
Proto se kasein jako sportovní výživa často používá před spaním jako tzv. "noční protein".

Protein přispívá k růstu a udržování svalové hmoty. Vápník a draslík přispívají k normální funkci svalů.

Výhody:
• micelární kasein získaný CFM
• dlouhotrvající přísun aminokyselin
• přirozeně bohatý na vápník, fosfor a draslík
• BCAA vysoký obsah

Aplikace:
Trávení kaseinu je přirozeně velmi pomalé. Za účelem získání nepřetržité dodávky aminokyselin, zejména v nízko proteinové noční fázi, je kasein doporučeno užívat před spaním nebo z důvodů regenerace přímo po výkonu.

Příprava: 2,5 měrných lžiček (cca.20 g) + cca 300 ml mléka. Při přípravě s vodou navyšte množství kaseinu.

Upozornění:
Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (viz.tabulka výživových hodnot). Skladujte mimo dosah dětí.

Příchuť:
Chocolate (čokoláda), Vanilla (vanilka)

Zvolte si variantu:

1 280,00 Kč