OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER CARNITIN 1000 MINERALDRINK

Sponser CARNITIN 1000 je nízkokalorický minerální nápoj, který podporuje hubnutí, spalování tuků a zvyšuje sportovní výkon.

Specifikace

Sponser CARNITIN 1000 je nízkokalorický minerální nápoj s 1000 mg čistého L-karnitinu v jedné porci, který je vhodný i pro diabetiky. L-karnitin je aminokyselina, která hraje klíčovou roli při procesu metabolismu tuků. Pokud je správně používán, je skvělým doplňkem pro každý tréninkový režim. Sponser Carnitin 1000 je vhodný pro hubnutí a spalování tuků.

L-karnitin a jeho výhody při sportu:
• Optimální využití energie: Karnitin podporuje spalování mastných kyselin v mitochondriích (produkce energie)
• Zvýšení vytrvalosti tím, že dojde ke zlepšení zásobování kyslíkem
• Zlepšení výkonnostních ukazatelů po fyzické zátěži: snížení oxidačního stresu, snížení laktátové hodnoty, snížení kortizolové hodnoty a nakonec i snížení kreatinkinázy a hodnoty amoniaku (Galloway 2004, O'Connor 1990, Spiering 2008).

Sponser L-Carnitin 1000 Mineral Drink s vápníkem, hořčíkem, železem a zinkem dodává navíc 4 důležité minerální látky.
Vápník a hořčík přispívají k normálnímu energetickému metabolismu i normální funkci svalstva. Vápník je potřebný v rámci péče o kosterní aparát, zatímco hořčík pozitivně ovlivňuje funkci nervové soustavy a syntézu proteinů.
Železo zamezuje únavě a vyčerpání. Cholin a zinek přispívají k normální výměně tuků, resp. mastných kyselin.

Výhody:
• 1000 mg čistého L-karnitinu v jedné porci
• obohacen o 4 minerální látky a cholin
• pouze 25 kalorií na porci
• z obsahu jedné dózy 400 g lze vyrobit 40 porcí nápoje

Aplikace:

Ideální jako nízkokalorický sportovní nápoj, nápoj během diety nebo na podporu regenerace. Na přípravu jednoho nápoje použijte 2 odměrky (cca 10 g) + 300 ml vody. 1-2 porce denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré stravy.

Dostupná balení:Dóza 400 g

Příchuť:
Red Orange (červený pomeranč), Exotic (exotické ovoce)

Zvolte si variantu:

750,00 Kč