OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER BETA ALANINE

BETA ALANINE od společnosti SPONSER je speciální produkt pro závodníky a výkonnostní sportovce. Vhodný pro vysoce intenzivní, opakující se cvičení s tendencí k hyperaktivitě ve svalech, což přináší omezení výkonu. Tento doplněk aminokyselin zvyšuje hladinu svalového karnosinu, což zvyšuje účinek pufrovací kapacity intracelulární kyseliny. V důsledku toho lze dosáhnout lepšího výkonu při anaerobních výkonech na úrovni laktátového prahu.

*bez lepku

Specifikace

BETA ALANINE 189g
(dóza 140 ks=35 denních porcí)

BETA ALANINE od SPONSER je aminokyselinový doplněk pro závodníky a výkonnostní sportovce. Vhodný pro vysoce intenzivní, opakující se cvičení. Tento speciální doplněk zvyšuje hladinu svalového karnosinu, což zvyšuje účinek pufrovací kapacity intracelulární kyseliny. V důsledku toho lze dosáhnout lepšího výkonu při anaerobních výkonech na úrovni laktátového prahu.

Tip: BETA ALANINE, intracelulární účinná kyselá pufrová látka, doporučuje se používat v kombinaci s LACTAT BUFFER od společnosti SPONSER®

BETA ALANINE je obzvláště vhodný:

  • pro silový trénink, sprint, vzpírání, atletiku, bojové sporty a přípravu
  • pro vytrvalostní sporty jako běh, triatlon, cyklistika je vhodný při vysoce intenzivních trénincích a pro budování aerobní i anerobní vytrvalosti

Výhody
• Složení s postupným uvolňováním
• Výrazně zlepšuje sportovní výkon
• Lze použít v silových a vytrvalostních sportech

Aplikace
2 x 2 tablety denně, přednostně s jídlem. Neužívejte déle, než 8-10 týdnů, pak minimálně na 4 týdny vysaďte.

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Příjem beta-alaninu může na pokožce způsobit neškodnou vyrážku. Tento nepříjemný efekt je eliminován díky pomalému uvolňováním ve formě tablet. Přečtěte si prosím příslušné pokyny k použití.

Další informace k Beta Alaninu naleznete v naší výživové poradně.

O využití Beta Alaninu v rámci soda loadingu se dočtěte rovněž v zajímavém článku SODA LOADING CESTA KE ZVÝŠENÍ VÝKONU

880,00 Kč