OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER BCAA INSTANT Neutral 200g

SPONSER PRO BCAA Instant nabízí 3 volné aminokyseliny v poměru 3:1:1 v instantní práškové podobě.
V této formě je produkt vhodný pro obohacení sportovních nápojů, "shakes-proteinových koktejlů" nebo do produktů podporujících regeneraci.

*bez lepku *bez laktózy

Specifikace

BCAA INSTANT 200g
(95 porcí)

SPONSER PRO BCAA Instant aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v poměru 3:1:1 (leucin, izoleucin, valin) v instantní, práškové podobě.
V této formě je produkt vhodný pro obohacení sportovních nápojů, proteinových koktejlů nebo do produktů podporujících regeneraci.

Protein podporuje růst a udržování svalové hmoty. Větvené aminokyseliny jsou pro naše tělo esenciální, což znamená, že si je tělo nedokáže samo vyrobit.

Výhody
• 3:1:1 poměr (leucin, izoleucin, valin)
• Urychlení regenerace, růst a udržení svalové hmoty
• Velmi dobrá rozpustnost
• Vhodné pro vegany

Leucin
Leucin může být považován za nejdůležitější aminokyselinu z hlediska syntézy svalových proteinů. Má úlohu "spouštěče" a "detonátoru" pro stimulaci růstu svalové hmoty. Složení BCAA společnosti SPONSER poskytuje maximální denní dávky podle švýcarského zákona o potravinách.

Isoleucin, Valin
Společně s leucinem tyto dvě aminokyseliny také modulují syntézu svalového proteinu a to rovněž prostřednictvím inzulinogenního účinku.


Aplikace
1 odměrka vždy bezprostředně před a přímo po zátěži, nebo i během výkonu. Doporučená denní dávka 2 odměrky denně (1 rovná odm. lžíce = 2,1 g).

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy.

820,00 Kč