SPONSER AMINO EAA

Kombinace volných aminokyselin umožňuje cílené přizpůsobení požadovaného profilu aminokyselin. EAA neposkytuje nadbytečnou energii. To je také důvod, proč je EAA vyhledávaný produkt sportovci, kteří se snaží redukovat příjem nadbytečných kalorií.

*bez lepku

Specifikace

AMINO EAA

140 tabl.

SPONSER AMINO EAA jsou volné aminokyseliny v tabletách. Zkratka anglického významu EAA znamená esenciální aminokyseliny. Tablety obsahují 8 esenciálních a 3 semi-esenciální aminokyseliny ve volné formě. Tablety jsou dokonale stravitelné ve srovnání s bílkovinami, které přijímáme běžnou stravou. Lze je tak užívat během sportovních aktivit.

Kombinace volných aminokyselin umožňuje cílené přizpůsobení požadovaného aminokyselinového profilu. Esenciální aminokyseliny neposkytují nadbytečnou energii. To je také důvod, proč jsou vyhledávané sportovci, kteří se snaží redukovat příjem nadbytečných kalorií.

Výhody:
• všechny esenciální a semi-esenciální aminokyseliny
• velmi vysoký obsah leucinu (2400 mg / 12 tab.)
• celkem BCAA (5200 mg / 12 tab.)

Doporučení k užívání:
Užívejte samostatně nebo v kombinaci se sportovními drinky, regeneračními produkty. Rozdělte na dvě porce před a po výkonu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 12 tablet denně.

UPOZORNĚNÍ:
Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy.