OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

PADDLEBOARD ZRAY X-RIDER YOUNG X0 9-28

paddleboard ZRAY X-Rider Young X-0 9-28 je dětský nafukovacím SUP plovákem z kategorie ALLROUND a je svým zaměřením určen zejména pro jízdu na klidnější hladině. Paddleboard má tloušťku 5", šířku 28" a délku 9'. Výtlak paddleboardu je 167 litrů, váha samotného plováku je pouze 6,4kg. Jedná se o ideální začátečnický univerzál pro děti a mladistvé. Maximální zatížení výrobce uvádí 75kg. Pevný a stabilní tvar nabízí možnost pohodlné jízdy i pro nezkušené jezdce. Jedná se o 271 cm dlouhý a 74 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený technologií drop stitch. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který unesete na zádech a který se pohodlně vejde do kufru od auta, šatníku, lodní skřínky či pod postel. Jedná se o model z kolekce Ultra All Around, která se zaměřuje na vysokou všestrannost a variabilitu paddleboardu.

Rozměry nafouknutého plováku paddleboard ZRAY X-Rider Young X-0 9-28:
Délka: 271 cm, Šířka: 74 cm, Tloušťka: 12 cm
Výtlak: 167 litrů
Paddleboardy ZRAY jsou vyráběny jednovrstvou Military Grade drop stitch technologií, která zajišťuje větší tuhost plováku a také snížení váhy. Tento model pohodlně unesou v ruce i děti. Plovák je možné nafouknout na optimální tlak 15 PSI.

Paddleboard je vybaven jednou větší odnímatelnou flosnou. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. Povrch plováku je potažen příjemnou EVA nášlapnou vrstvou, která zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • Plovák paddleboard ZRAY X-Rider Young X-0 9 28
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa
  • hliníkové pádlo
  • opravná sada
  • leash k uchycení kolem kotníku
8 500,00 Kč