Madshus Propulsion Classic

na objednání

Madshus je v poslední dekádě vedoucí značkou v dálkových bězích. Od roku 2010 vyhráli v nejprestižnějším světovém závodě Vasaloppetu pětkrát závodníci na lyžích Madshus. Ačkoliv úspěch lyží Madshus zůstává, způsob, jakým je vítězství dosaženo ano. Vítězové jedou soupaž celou trasu ze Salenu do Mory a každý rok se pro soupaž rozhoduje čím dál více lyžařů. S tímto trendem přichází i zcela nový typ lyží, který byl až doposud privilegiem a tajnou zbraní úzké skupiny těch nejlepších dálkových lyžařů Světa včetně Stanislava Řezáče. Při jízdě soupaž je, na rozdíl od klasické techniky nebo bruslení, váha lyžaře rovnoměrně rozložena na obou lyžích. Bez nutnosti konstruovat lyži s ohledem na voskovací zónu nebo dynamické zatížení jedné lyže se konstruktéři v Madshus zaměřili při stavbě lyží Propulsion pouze na jednou prioritu: efektivní přenos síly do skluzu. 

Propulsion Cold - jsou konstruovány pro delší vzdálenosti a širokou škálu chladných sněhových podmínek. Lyže mají skluznici P200 Nano Cold, komoru Propulsion a špičku tvarovanou pro střední až dlouhý kontakt se sněhem, určený pro univerzální použití nebo použití za studených sněhových podmínek.

Propulsion Plus -  jsou konstruovány pro delší vzdálenosti a většinu teplejších sněhových podmínek. Lyže mají skluznici P200 Nano Plus, komoru Propulsion a špičku tvarovanou pro střední až kratší kontakt se sněhem, určený pro univerzální použití nebo použití v teplejších sněhových podmínkách.

Zvolte si variantu:

13 490,00 Kč 14 990,00 Kč