OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER LACTAT BUFFER 800g

Sponser LACTAT BUFFER je jemně ochucený nápojový prášek s citrátem sodným a hydrogenuhličitany pro ambiciózní sportovce, kteří se věnují sportům s vysokou intenzitou výkonu, během něhož se pohybují na nebo nad úrovní laktátového prahu.

*bez lepku, *bez laktózy , *vhodný pro vegany

Specifikace

LACTAT BUFFER 800g/LEMON
(18-32 porcí)

Sponser LACTAT BUFFER je jemně ochucený nápojový prášek s citrátem sodným a hydrogenuhličitany pro ambiciózní sportovce, kteří se věnují sportům s vysokou intenzitou výkonu, během něhož se pohybují na nebo nad úrovní laktátového prahu.

Při vysoké intenzitě výkonu může laktátu výkon. V důsledku toho klesá na krátkou dobu pH v krvi. Protože tělo tento pokles jen velmi špatně toleruje, jsou potřebné vyrovnávací látky a právě LACTAT BUFFER takové změny pH v těle vyrovná. Hydrogenuhličitany a nepřímý účinek citrátu pomáhá vyrovnat nárůst těchto kyselin omezujících sportovní výkon. Soda loading je známý způsob jak zvýšit výkon.

Více o soda loadingu naleznete ve výživové poradně v článku SODA LOADING CESTA KE ZVÝŠENÍ VÝKONU

LACTAT BUFFER je speciální produkt, který se používá jako doplněk před klíčovými závody. Je vyroben pro ambiciózní sportovce všech druhů sportovních odvětví, ve kterých laktát (sůl kyseliny mléčné) limituje výkon (veslování, sprint disciplíny, lyžování, plavání, cyklistika, běh atd.).

Výhody:

  • oddálení překyselení svalů
  • jemná citrónová příchuť
  • dobrá snášenlivost hydrogenuhličitanu sodného a citrátu sodného, produkt lze používat několik dní bezprostředně předcházejících závodu
  • neobsahuje žádné zakázané dopingové látky
  • určen i pro vrcholové sportovce

Použití - aplikace: 1-2 hodiny před výkonem dle doporučeného příjmu odpovídajícímu tělesné hmotnosti. Celkový příjem před závodem rozdělte do menších porcí. Nemíchejte s mlékem.
Celkové použití tohoto produktu v průběhu roku by mělo být omezeno pouze na několik vybraných důležitých závodů. Dlouhodobý vysoký příjem sodíku se nedoporučuje!

Vědecká studie rovněž potvrdila dlouhodobější účinek při pravidelném používání. V tomto případě by se produkt měl užívat 5-6 dní před soutěží, v den soutěže dle klasického doporučení. Výkonnost je prokázána i následující den po poslední dávce.

Doporučené dávkování

tělesná váha

1 porce

+ voda 45-55kg 25g (3 ML*) cca.700ml 55-65kg 30g (4 ML*) cca.850ml 65-75kg 34g (4,5 ML*) cca.1000ml 75-85kg 39g (5 ML*) cca.1100ml 85-95kg 44g (5,5 ML*) cca.1250ml

ML*= měrná lžička

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V jednotlivém individuálním případě se mohou vyskytnout střevní potíže. Vysoké přísuny solí nejsou vhodné pro osoby citlivé na sůl, s vysokým krevním tlakem, s omezenou funkcí ledvin, s astmatem, ale také pro těhotné a kojící ženy, děti a mládež. Těmto osobám se Lactal Buffer nedoporučuje.

680,00 Kč