OTEVŘENO NA PŘÁNÍ +420 777 101 981

SPONSER CREATINE MONOHYDRAT 500g

Sponser CREATINE MONOHYDRAT je určen pro pokrytí výdajů při zvýšené svalové námaze. Kreatin zvyšuje fyzický výkon zejména při krátkodobém intenzivním zatížení jako je například sprint. Creatine monohodyrát je 100% čistý bez jakýchkoliv dalších nežádoucích, vedlejších přísad, má neutrální chuť, je rozpustný ve vodě a dobře stravitelný.

*bez lepku, *bez laktózy , *vhodný pro vegany

Specifikace

CREATINE MONOHYDRAT 500g
(143 denních dávek)

Sponser CREATINE MONOHYDRAT je určen pro pokrytí výdajů při zvýšené svalové námaze. Kreatin zvyšuje fyzický výkon, zejména při krátkodobém intenzivním zatížení jako je například sprint. Creatine monohodyrát je 100% čistý bez jakýchkoliv dalších nežádoucích, vedlejších přísad, má neutrální chuť, je rozpustný ve vodě a dobře stravitelný.

Monohydrát kreatinu obsahuje jako jedinou složku čistý monohydrát kreatinu a má zcela neutrální chuť. Tělo obvykle přijímá kreatin prostřednictvím konzumace masa a ryb a jeho následným uložením ve svalových vláknech jako kreatin fosfát. Pro účinné ukládání a odpovídající účinek je však nutný několika týdenní příjem.
Vegetariáni mají obecně nižší úroveň kreatinu, protože nejdůležitějším zdrojem kreatinu ve stravě je maso a ryby. S toho důvodu je kreatinový doplněk obzvlášť zajímavý pro vegetariány.

Skladovací kapacita se liší v závislosti na trénovanosti, svalové struktuře a přísunu kreatinu. Pokud jsou skladovací kapacity naplněné, má tělo k dispozici dodatečné energetické rezervy pro rychlostně-silové sporty. Sportovci profitují tímto z větší výbušnosti, trénink může být tvrdší a rychlejší.

Výhody

• Vysoká kvalita a bezpečnost
• Výhodná cena

Aplikace
Přidejte do koktejlu, nápoje nebo jídla. Optimální přijímat v kombinaci se sacharidy 2x denně. (1 čajová lžička = cca 3,5 g kreatinu)
Pro dosažení optimální účinnost se vyhněte současné konzumaci potravin s obsahem kofeinu po celou dobu užívání Creatine Monohydrat

Loadingová fáze: 7 dní až do 20 g denně rozdělených do 3 až 4 porcí. Vezměte s nějakou tekutinou.
Udržovací fáze: pokračujte v udržovací fázi 1-2 krát 2 g denně.

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí.Není náhradou vyvážené a pestré stravy. Není vhodné pro děti a mládež. Není určeno pro dlouhodobé použití. V důsledku užívání může dojít ke zvýšení tělesné hmotnosti.

700,00 Kč