Kurzy na kolečkových lyžích

Jezdíte rádi na lyžích a přes léto netrpělivě čekáte než napadne sníh? Máme pro vás nově nabídku kurzů na kolečkových lyžích, která vám letní čekání pomůže zkrátit a zpříjemnit.

Rezervace - kurz na kolečkových lyžích

Nabízíme výuku nejen klasické a bruslařské techniky, ale i techniky soupaže, která se poslední dobou stává velice využívanou a žádanou zejména při dálkových bězích. Celá výuka je zaměřena na balanční cvičení, správný a přesný odraz, udržení rovnováhy těla, správné držení těla a přenosu težiště z jedné lyže na  druhou. Během kurzu se zaměříme na techniku od samého začátku, přes odstranění chyb, po vybroušení techniky a také memotechnické pomůcky, jak si správnou techniku zafixovat a používat bez dohledu instruktora. Nabídka kurzů je pestrá, své si najde úplný začátečník i ostřílený závodník. Pokud nemáte potřebné vybavení, rádi Vám ho zapůjčíme.

Kurzy se konají na Bedřichově na parkovišti u Nisy nebo na Vládní, na in-line dráze v ulici F. L. Čelakovského v Jablonci, na kolečkové dráze v areálu Břízky, dále pak ještě v Liberci ve Vesci.

Rádi pro vás připravíme kurz i mimo Bedřichov / Jablonec nad Nisou / Liberec. Pro bližší informace se neváhejte obratit na e-mail skiservismara@gmail.com.


1. Individuální kurz (1 osoba)

Výuka a zdokonalení Vámi vybraného stylu (klasika / soupaž / bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora a to v poměru jeden instruktor na jednoho frekventanta, což Vám zaručuje dokonale individuální přístup. Kurz trvá jednu hodinu.

Cena: 800Kč/1os./h
Termín tohoto kurzu je potřeba domluvit na tel. +420 777 101 981


2. Individuální kurz (jedna osoba + video)

Výuka a zdokonalení Vámi vybraného stylu (klasika / soupaž / bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora a to v poměru jeden instruktor na jednoho frekventanta, což Vám zaručuje dokonale individuální přístup. Součástí tohoto kurzu je i rozbor techniky pomocí videa. Praktická část kurzu trvá jednu hodinu, natáčení a rozbor videa půl hodiny.

Cena: 1.000 Kč/os./1,5h
Termín tohoto kurzu je potřeba domluvit na tel. +420 777 101 981 


3. Základní kurz (2-6 osob ve standardním termínu)

Výuka a zdokonalení Vámi vybraného stylu (klasika / soupaž / bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora, který probíhá v počtu 2-6 osob po dobu jedné hodiny. Tento kurz se koná dle domluvy v Bedřichově u Nisy, na Vládní, v Jablonci nad Nisou na in-line dráze U Jelena v ulici F. L. Čelakovského, v areálu Břízky, nebo Liberci Vesci. Je nutné provést rezervaci přes formulář výše, nebo e-mail skiservismara@gmail.com.

Cena: 400 Kč/os./h
Termín:
úterý 10:00 klasika, 15:00 bruslení
čtvrtek 10:00 bruslení, 15:00 klasika


4. Základní kurz (2-6 osob mimo standardní termín) 

Výuka a zdokonalení vámi vybraného stylu (klasika / soupaž / bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora, který probíhá v počtu 2-6 osob po dobu jedné hodiny. 

Cena: 600 Kč/os./h
Termín tohoto kurzu je potřeba domluvit na tel. +420 777 101 981


5. Jednodenní kurz na kolečkových lyžích

Po celou dobu kurzu budete v rukou vyškolených instruktorů a bývalých profesionálních sportovců. Aby naše péče byla co nejkvalitnější a přinesla Vám očekávané výsledky, bude se jeden instruktor věnovat maximálně 6ti osobám.

V případě, že nemáte svoji vlastní lyžařskou výstroj, můžete využít půjčení kolečkových lyží z naší půjčovny (vázání NNN), je ale nutno si vybavení předem objednat!

Program
9:45 sraz  v Bedřichově u Dolfinu, kontrola vybavení, půjčení vybavení - nutno objednat předem
10:00 začátek výuky - zaměřeno na nácvik techniky, natáčení videa
12:00 - 14:15 pauza na oběd, rozbor videa
14:30 začátek odpolední výuky – zaměřeno na nácvik techniky a obratnost
16:00 konec kurzu

Cena: 1.000,- Kč/os.*
*(od 3 osob), cena kempu zahrnuje odbornou výuku dle programu, videorozbor a možnost výběru místa konání (Bedřichov, Jablonec n.N., Liberec)

Termín: dle dohody vám uděláme kurz téměř kdykoliv a kdekoliv