Kurzy běžeckého lyžování pro dospělé

Jezdíte rádi na lyže, ale neměli jste v mládí to štěstí, aby vás to někdo (trenér či učitel) naučil? Jistě, i tak si to svoje kolečko objedete, ale není to zbytečné se tolik dřít, když stačí pár rad od zasvěcených a řádně vyškolených instruktorů? Správná technika je základem všeho, jejímu neustálému zdokonalování se věnují i ti nejlepší běžci na lyžích (až 1/3 tréninkového času strávil B. Daehlie vylepšováním techniky).

Nabízíme Vám výuku klasické i bruslařské techniky a moderní soupaže - od samotného začátku, přes odstraňování chyb až po precizní vybroušení techniky k dokonalosti. Celá výuka je zaměřena na balanční cvičení, správný a přesný odraz, udržení rovnováhy těla, souhru paží a nohou, správné držení těla, přenos váhy z lyže na lyži, délku skluzu a další dovednosti.

Můžete si dopřát komfort intenzivní výuky v podobě individuální lekce, nebo se přihlásit v menší skupince. Počet frekventantů na jednoho instruktora je omezen na 6 osob. Výuku je potřeba si předem rezervovat do 16 hod předchozího dne.

Rezervace - individuální kurzy

CENÍK
KURZ CENA/osoba Další osoba
INDIVIDUÁLNÍ KURZ (1 osoba) 1.000 Kč 600 Kč
INDIVIDUÁLNÍ KURZ - lekce vedená v Angličtině (1 osoba) 1.200 Kč 700 Kč
INDIVIDUÁLNÍ KURZ (po 17 hod. a o víkendu) 1.200 Kč 700 Kč
INDIVIDUÁLNÍ KURZ (1 osoba + video s Márou) 2.000 Kč ---

Pořádáme i jednodenní kurzy v Bedřichově a vícedenní kurzy na Mísečkách nebo v Norsku.

Pro větší skupiny, školy a rodinné zájezdy rádi připravíme kurz přímo na míru a to i v místě vašeho ubytování. Pokud si tedy budete chtít zdokonalit techniku či se na lyžích naučit jezdit už od začátku správně, neváhejte a rezervujte si termín přes formulář.