Kurz mazání lyží

Rezervace - kurz mazání lyží

Příprava lyží je poměrně složitý proces a ne každý ho bravurně ovládá, proto jsme pro Vás připravili kurzy mazání lyží. Nabízíme jich hned několik, liší se typem mazání (stoupací vosky/skluzné vosky) a úrovní (pro profíky/pro hobbíky). Ceny kurzů se liší také podle použitého materiálu (Váš vlastní materiál/náš servisní materiál).
Kurz se skládá z teoretické průpravy (poznatky o voscích, rady a postupy) a praktické části (zkusíte si sami mazání lyží v praxi). Veškeré praktické dovednosti se testují na vašich lyžích. Doba trvání kurzu je 30 min - 2 hodiny dle vybraného balíčku a zvídavosti zúčastněných.

Pokud se chcete některého z kurzů zúčastnit, neváhejte a rezervujte si termín přes rezervační formulář -> tlačítko výše. Maximální počet účastníků jednoho kurzu je 5 osob.  Pro větší skupiny, školy a další připravíme rádi kurz přímo na míru a to i v místě vašeho ubytování.

Pravidelně tento kurz pořádáme v pátek od 15:00 - REZERVACE JE NUTNÁ. Pro jiný termín nás prosím kontaktujte. Rezervace je možná nejpozději do 12:00 předchozího dne, pak nebude akceptována.
Děkujeme za pochopení.

CENÍK
Mazání stoupacích vosků pro hobbíky 200 / 300 Kč*
Mazání stoupacích vosků pro profíky 300 / 400 Kč*
Mazání skluzných vosků (parafínů) pro hobbíky 400 / 600 Kč*
Mazání skluzných vosků (parafínů) pro profíky 500 / 900 Kč*
Kombinace stoupacích a skluzných vosků (parafínů) pro hobbíky 500 / 800 Kč*
Kombinace stoupacích a skluzných vosků (parafínů) pro profíky 800 / 1.300 Kč*

*Cena je uvedena za mazání vlastními vosky / vosky poskytnuté námi, za 1 započatou hodinu.