Madshus Hyper U

Skvěle padnoucí, pohodlné a vysoce výkonné boty. Boty Hyper U jsou novým modelem, který vám zaručí tu nejlepší ovladatelnost skatové lyže vpřed i při bočním odrazu a zároveň díky pohodlné měkké špičce nebudete mít problém s přesným odrazem při klasice. Přidáním technologie RevoWrap™ k dalším špičkovým prvkům, jako je svršek z prodyšného a vodě odpudivého materiálu MemBrain® Softshell s podkladem z flísu, boty řady Hyper skvěle padnou, jsou pohodlné a vysoce výkonné.

4 130,00 Kč 4 590,00 Kč

Madshus Hyper RPU

Řada Hyper Race Performance je vyvinuta na základě zkušeností získaných používáním našich vítězných bot ze Světových pohárů. Hyper RPU je model, ve kterém se budete cítit naprosto skvěle při klasice i skatu. Využívá to nejlepší z technologií používaných na modelech Hyper RPS a RPC: pevnou patu, vysoký měkký ale pevný límec a poddajnou špičku. Boty Hyper Race Performance využívají technologii RevoWrap™, která poskytuje rovnoměrný tlak okolo celé nohy a boty tak výborně sednou. Přestože jsou lehké, zachovávají si Hyper RPU svoji reputaci pohodlných bot a to nejen díky vodoodpudivému a extra prodyšnému svršku MemBrain® Softshell a vodě odolnému zipu, které udrží vaše nohy v teple a suchu po celou sezónu.

6 300,00 Kč 6 990,00 Kč

Madshus Super Nano Pursuit

Na základě těch nejnáročnějších požadavků závodníků světových pohárů jsme vyvinuli zcela nové boty. V zadní části boty je noha pevně uchycena pomocí integrovaného karbonového zpevnění - ideální pro skate, přední část boty je naopak tvarovaná pro potřeby klasického stylu běhu. Špička je maximálně měkká v ohybu, zároveň je celá bota maximálně torzně tuhá pro maximální kontrolu nad lyžemi. Díky konstrukci s menším objemem materiálu na přední části boty je zaručeno přesné ovládání lyže, zatímco vysoce strečový, ohybný materiál pod vnější softshellovou vrstvou MemBrain® poskytuje maximální drive a rozsah pohybu. Zvnějšku lepené švy zdokonalují nepromokavost bot, ale díky svršku z materiálu MemBrain® softschell si boty zachovají prodyšnost, díky čemuž budete mít nohy neustále v suchu, teple a pohodlí. Tyto boty jsou perfektní volbou pro klasiky, kteří chtějí mít pod kontrolou i nejnebezpečnější sjezdy, pro bruslaře, kteří vyžadují citlivější a měkčí došlap a jsou také tou nejlepší volbou pro techniku soupaž, kdy zaručuje nejpreciznější ovládání lyže a nohy zůstanou odpočaté i při těch nejdelších závodech.

15 300,00 Kč 16 990,00 Kč

Madshus Nano Carbon Skate

Lepší přenos síly v každém kroku Vás posune k vítězství. Naším cíle je vyvíjet to nejlepší vybavení, a proto neustále inovujeme. Vyvinuli jsme jednodílnou podrážku, která je součástí špičkových bot Nano Carbon, s nimiž závodníci vyhrávají ve Světovém poháru. Integrovaná Power Base podešev zvyšuje torzní tuhost boty o 15% a zlepšuje tím přenos síly z nohy na lyži. Boty mají širší střih než Super Nano Skate, a jsou tak vhodnou alternativou nejen pro lyžaře s objemnějším tvarem nohy, ale také pro ty, kdo hledají měkčí a volnější botu. Stejně jako vyšší model však využívá technologie RevoWrap™, která umožňuje běžným šněrováním stáhnout botu v celém objemu od podešve až po kotník. Vnější materiál MemBrain® softschell, který je vodoodpudivý a zároveň super prodyšný, vám zaručí, že se budete v botách cítit v teple, suchu a pohodlí celý tréninkový i závodní den!

8 990,00 Kč 9 990,00 Kč

Madshus Super Nano Skate

Zdokonalili jsme bruslařskou botu Super Nano! Bota ověnčená oceněními za svojí extrémní tuhost, efektivní přenos síly a citlivou ovladatelnost je od loňské sezóny mnohem lehčí. Jednodílná integrovaná karbonová podešev kopíruje tvar chodidla a minimalizuje množství materiálu mezi chodidlem a lyží, a tak zaručuje efektivnější pohyb a kontrolu lyže. Díky konstrukci s menším objemem materiálu na přední části boty je zaručeno přesné ovládání lyže, zatímco vysoce strečový, ohybný materiál pod vnější softshellovou vrstvou MemBrain® poskytuje maximální drive a rozsah pohybu. Zvnějšku lepené švy zdokonalují nepromokavost bot, ale díky svršku z materiálu MemBrain® softschell si boty zachovají prodyšnost, díky čemuž budete mít nohy neustále v suchu, teple a pohodlí. Dejte dohromady boty Super Nano a lyže Redline Carbon Skate a dostanete nepřekonatelnou, vítěznou kombinaci Světových pohárů!

15 300,00 Kč 16 990,00 Kč

Madshus Nano Carbon Classic

Nejnovější boty mezi závodními modely! Díky zvýšené podešvi v místě paty je bota velmi stabilní zároveň má však velmi měkkou špičku. Tím se bota stává nejvhodnějším modelem pro dlouhé závody a tréninky. Lepší přenos síly v každém kroku Vás posune k vítězství. Stejně jako vyšší model však využívá technologie RevoWrap™, která umožňuje běžným šněrováním stáhnout botu v celém objemu od podešve až pod kotník. Vnější materiál MemBrain® softschell, který je vodoodpudivý a zároveň super prodyšný vám zaručí, že se budete v botách cítit v teple, suchu a pohodlí celý tréninkový i závodní den!

7 200,00 Kč 7 990,00 Kč

Madshus Super Nano Classic

PRVNÍ BOTY NA SVĚTĚ S CELOKARBONOVOU PODRÁŽKOU NAVRŽENÉ SPECIÁLNĚ PRO KLASICKOU TECHNIKU BĚHU. Poté, co jsme jako první na světě vytvořili bruslařskou botu Super Nano s celokarbonovou podrážkou, se naši inženýři rozhodli využít unikátní vlastnosti karbonových vláken a zkonstruovat nejmodernější botu pro klasickou techniku. Jemnou prací s karbonovými vlákny byli designéři v Madshus schopni dosáhnout toho, co bylo dříve absolutně nemyslitelné - vytvořit podrážku s měkkou špičkou pro klasickou techniku, která je zároveň torzně absolutně tuhá a poskytuje špičkovou kontrolu lyže. Po letech usilovné práce, ladění drobných detailů a bezpočtu hodin testování nejlepšími lyžaři planety, se může bota Super Nano Classic zařadit do závodní kolekce produktů RED. Zcela nové Super Nano Classic jsou první boty na světě, které mají celokarbonovou podrážku specificky konstruovanou pro klasiku. Poskytují jedinečnou ohebnost a pružení k maximalizaci odrazu a současně disponují extrémní torzní tuhostí pro dokonalou kontrolu lyží. Vnitřní bota je ušitá z jediného kusu materiálu a obepíná celou nohu od klenby až k patě. Integrovaný svršek s technologií MemBrain® softschell je ušitý s minimálním množstvím švů, a proto dokonale padne na nohu a zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku. Jelikož šněrování při vázání tkaniček přitahuje materiál svršku boty přímo od podrážky, technologie RevoWrap™ zaručí přesnější a pohodlnější obepnutí nohy, čímž lze následně dosáhnout i přesnější kontroly lyží. Výsledkem je jedinečná závodní bota, která je silou, se kterou je potřeba na trati počítat!

13 500,00 Kč 14 990,00 Kč